Vážení návštěvníci tohoto serveru (www.russiantoy.cz). Jsme si vědomi faktu, že kdykoliv, kdokoliv cokoliv dokáže zkopírovat. Proto Vás chceme požádat, pokud budete mít pocit, že se Vám na Vaše stránky hodí nějaká fotografie nebo text, nemáme nic proti. Vzhledem k tomu, že ale všechny fotografie na tomto serveru nemusí být z naší autorské dílny a texty mohou být chráněny autorskými právy, prosíme, abyste před případným použitím obrázků nebo textů z tohoto serveru napsali našemu pejskovi na apache@russiantoy.cz a sdělili mu kde a za jakým účelem bude obsah prezentován.

APACHE Team

____________________________________________________________________________________________________________________________

Dear visitors of this server (www.russiantoy.cz). We know that in case anyone wish at anytime to copy anything, they do it. This is the reason, why we wish to please you. If you want to copy some text or picture of our server, please let our little dog know with email  at apache@russiantoy.cz and tell him where and with which reason is for picture or text presentation. Some part of this web may contain extra licence, because they are not in our ownership.

APACHE Team

 

Kontakt

Petra Blatna (Toyen)
Prague, Czech Republic
petra.buskova@centrum.cz

Elena Valinkina (ot Valensii)
St. Petersburg, Russia
valencua@mail.ru

Renata Dolezalova (Moomoon)
Decin, Czech Republic
moomoon@seznam.cz